Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt pánik rohama, szorongása és szív infarktusa is?

Figyelt kérdés
Mostanában volt pár pánik rohamom sosem vagyok igazán nyugodt mert mindig ott motoszkál a fejemben hogy mi van ha a szívemnek is van baja. pár napja elkezdtek ritmus zavarok is jelentkezni ezek főleg ülő helyzetben. mozgás közben még nem vettem ilyesmit észre kardiológián csak 1 hét múlvára kaptam beutalót addig is félek, hogy mi van ha esetleg van bármi szervi bajom. próbálok mindenféle nyugatató módszerekkel nyugodt maradni addig is de nem mindig sikerül.

2016. febr. 23. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a szívdobogás érzés miatt hiszed azt hogy valami komoly baj van.
2016. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt kb ugyanez, én akkor elmentem orvoshoz hatalmas mázlival kaptam időpontot másnapra, pedig ez manapság elég ritka eset, el is mentem, alaposan megvizsgáltak és mondták hogy az ég világon semmi bajom nincs, pszichés eredetű mondták menjek pszichiátriára mert ilyen jelegű a probléma. Bár attól féltem hogy bent fognak hetekre mert ott szeretik az ember bent tartani, de elmentem mert tudtam hogy nem jó ez az állapot, ott picit elbeszélgettem a dolgokról az orvossal, mondta hogy nem veszélyes a helyzet, csak változtassak az életmódomon és stresszeljek annyit.
2016. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló cipőben járok. Pánikrohamnak akkor nyilváníthatják, ha a szívultrahang sem mutat elváltozást. Nekem sem mutatott semmit, pedig én is azt hittem több alkalommal, hogy szívrohamom lesz. Sajnos ezt kezelni kell, mert ha sűrűn jön rád akkor ügye olyankor magas lesz a vérnyomásod, pulzusod, egyszer tényleg besokall a szíved.

Nekem a legújabb az a szédülés, émelygés, el fogok ájulni érzés. Ehhez társul extrém hipochondria is, 02.14-én azt hittem agyvérzésem lesz, majd 15-18 agyrákom volt, 18-án agyrák mellett egy nagyon rossz rohamnál agyvérzésem, szívrohamom és tüdőembóliám egyszerre.... :D

Ami segít az a tudat, hogy nincs semmilyen szervi bajod. Ha ezt tudod, sokkal könnyebb leküzdeni.

Nekem írtak fel xanaxot, de nem szedtem be, mivel elolvastam a mellékhatásait, tuti kijött volna rajtam mind, beképzeltem volna.

Múlt hét péntek óta szedek setadif pc-t, homeopátiás cucc, gyógynövényes, nincs mellékhatás. Ezerszer jobban vagyok, majdnem lenullázódtak a rohamok. Pedig a múlt héten olyan volt, hogy többször voltam rosszul, mint amennyit nem..

Ez vény nélkül kapható, 1500 ft egy doboz.

Amíg nem derül ki, hogy nincs semmi bajod, szedd bátran, ártani nem fog. Ha meg Kiderült, lehet már az is megszünteti teljesen, hogy tudod, hogy nincs komoly baj.

2016. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20/l
2016. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor még nem diagnosztizálták a pánikbetegségemet, nekem is durva tüneteket produkált a szíven, még szívkatéterezést is csináltak, amit a mai napig nem tudok megemészteni, hogy nem vették észre, hogy más a bajom.
2016. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!