Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 4 hónapja szedem a vasat, és...

4 hónapja szedem a vasat, és még mindig hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Mikor áll le végre?
2016. febr. 25. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pajzsmirigyproblemam van, nekem december-januar kornyrken hullott a hajam,amire az orvos azt mondta,hogy ez egy termeszetes folyamat, nem kell vele foglalkozni.

Kezembe vettem az iranyitast, elkezdtem Banfi hajszeszt hasznalni, es azota nem hullik vagy legalabbis szemmel lathatoan kevesebb hullik. Probald ki, hajhullasra is jo, hajnoveszto hatasa is van, dusitja a hajat. Bar kell melle egy balzsam is, mert szarit.

2016. febr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hajhullast nem (csak) vashiany okozhatja. Sot, ez a ritkabb.

Eoszor menj el orvoshoz, es kerj egy atfogo vervizsgalatot, kizarando nehany betegseget (pl. hormonok, vercukor, immunrendszer stb.)

Utana/kozben hagyd abba a teljesitmenyfokozonak es protein csodaszernek kikialtott, valojaban mergeket.

2016. febr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Utana/kozben hagyd abba a teljesitmenyfokozonak es protein csodaszernek kikialtott, valojaban mergeket."


Ez mit jelent?


Nem írtam le, mert gondoltam, nyilvánvaló, de voltam bőrgyógyászaton, belgyógyászaton, nőgyógyászaton, fogorvosnál, nem gyulladás, nem góc.

Endokrinológusnál is voltam, nem pajzsmirigy.


Vérvételen is voltam - másképp honnan tudnám, hogy vashiányom van?


Csak annyit szeretnék tudni, hogy akinek vas miatt hullott, mennyi idő volt, míg abbamaradt a hullás?

2016. febr. 25. 01:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi volt a vasad? Mert ez függ attól mekkora a vashiány, nekem 7 körülire 3 vagy 4 hónapig kellett szedni vasat.

Korábban 2-3 körüli volt és nagyon sokáig szedtem de már nem emlékszem meddig.

2016. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!