Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki segitene nekem, torokgy...

Valaki segitene nekem, torokgyulladastol fajhat a nyelv hatulja es megduzzathat picit?

Figyelt kérdés
5napja faj a torkom, ma mar nem olyan veszes mint elozo napokban. De picit meg fajdalmas a nyeles, es mintha most a nyelvem hatulja is kaparna picit, vagy duzzadt nem tudom.. Tegnap vettem be cataflamot arra mar regen kijott volna valami reakcio szerintem... Allergias tudtommal nem vagyok semmire. Kerlek ne ijesszetek be mert panikbeteg vagyok es ha valaki azt irja megfogok fulladni, akkor raparalok es tenyleg elkezdek :( valami tapasztalatos valaszokat legyszi. :)

2016. febr. 27. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
NIncs semmi baj, a torokgyuszi simán lekúszhatott picit, torokfertőtlenítőt szopogass meg keress rá a netzen ilyen praktikákra vagy gyulladáscsökkentő teákra .:)
2016. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Mostmar elegge beijedtem mert meghosszabbodott a nyelvcsapom is. Csiklandozza a nyelvemet es ralog, az mitol lehet??
2016. febr. 27. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, kapsz rá gyógyszert, addig is gargalizálj sós vízzel, az jó a gyulladásra.
2016. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Holnap utan tudok orvoshoz menni, addig megfogadom a tanacsodat!
2016. febr. 28. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet a torkodról.
2016. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!