Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalom nélkül is lehet...

Fájdalom nélkül is lehet vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Tegnap a megszokotthoz képest rengeteget ettem, délután óta fel van puffadva a hasam. De néha fájogatott egy kicsit a vakbelemnél, ma reggel pedig a székletem is kemény volt, és eleve nehezen jött ki. Étvágyam sincs tegnap óta.

Már nem fáj a vakbelemnél, csak afféle izom eredetű enyhe fájdalmat érzek ott, gondolom a sok nyomkodástól.

Csak ha erősebben nyomom ott meg, akkor érzek egy enyhe, szúró fájdalmat a jobb bordám alatt.

Szerintetek ez lehet az?


2016. febr. 29. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
És néha enyhe hányingerem is van.
2016. febr. 29. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A jobb bordaív alatt a májad, meg az epehólyagod található.
2016. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak ha a jobb alhasam, a vakbélnél nyomom egy kcisit erősebben, akkor ott érzek enyhe szúró fájdalmat.
2016. febr. 29. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,csak a székletetd kemény. Ha lázasodsz, akkor indulás dokihoz, ügyeletre is.
2016. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Széklet probléma is lehet. Pl. rendszertelenség.
2016. ápr. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!