Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egész télen át tartó (visszaté...

Egész télen át tartó (visszatérő) megfázás ellen valami?

Figyelt kérdés
Már tavaly télen is ez volt, mint idén. Voltam most is minden vizsgálaton (labor, ultrahang, röntgen, fül-orr-gége, allergia). Állandóan náthás vagyok, folyik az orrom, tüsszögök, fáj a torkom. Ha véletlen pár napra el is múlna, kezdődik újra. Október óta ma kezdtem bele a 4. antibiotikumos kezelésbe. De az előzőek sem értek sokat, annyit, hogy 3 hétig hasmenésem volt utánuk, pesig mindig szedtem mellé probiotikumot. Ezenkívül szedek orvosi javaslatra multivitamint + C-vitamint. Iszom teát, már ettem fokhagymás-mézes-gyömbéres mama által készített immunerősítőt, de semmi. Mondta az orvos, hogy pihenjek. Kiírt 2 hétre. Abból 1.5 hetet becsülettel ágyban töltöttem, még a házból se nagyon mentem ki, vigyáztam, nehogy hideg érjen. Valamiért mégsem tudok teljesen meggyógyulni, pedig már nagyon zavar.

2016. febr. 29. 23:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum nagyon legyengíti a szervezetet.

A garatmanduláid megvannak?

2016. márc. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!