Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?...

Milyen betegség lehet ez? Valaki hallott már ilyet?

Figyelt kérdés

A nővéremnél nemrég diagnosztizáltak valami ritka betegséget. Nem tudom, pontosan mi ez, csak annyit hogy az agyával van valami. Kezelésekre kell járnia, és valami olyan injekciókat kap, ami "felpörgeti", mert nem szabad heti 20 óránál többet aludnia.

Anyukámék nekem nem mondanak semmit, ezeket is csak onnan tudom, hogy hallottam, amikor erről beszéltek. Sosem hallottam még ilyen betegségről mi lehet ez, valaki tud róla valamit?



2016. márc. 1. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az ADHD-ről (figyelemhiányos hiperaktivitási zavar) van esetében szó?
2016. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És miért nem kérdezed meg a nővéredtől?
2016. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem akarják elmondani, mert hogy "én még gyerek vagyok" (ami igaz is, mert 13 éves vagyok). Ma próbáltam faggatózni a nővéremnél délelőtt, de sikertelenül. Mondjuk mondta is apuéknak, hogy ne szóljanak róla senkinek, még nekem sem.


Ez az hiperaktivitás vagy mi ez lehet felnőtteknél is??? (23 éves a nővérem).

2016. márc. 1. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!