Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gyógyszertől lehet magas a...

A gyógyszertől lehet magas a pulzusom?

Figyelt kérdés
Négy hónapja szedem a ripedont fél mg-ot. Előtte áltagosan 75-80 között volt a pulzusom. Mindidáig nem foglalkoztam vele, de többször voltam háziorvosnál és mióta szedem mindig felment 90 felé, Olyan 95-100 között volt. Nem rég kezdtem el vele foglalkozni és nagyon zavar. Az orvos szerint 100-ig normális, de engem akkor is zavar, főleg hogy régen nem volt ez. Mit csináljak hogy visszaálljon? Gyógyszertől lehet?

2016. márc. 2. 20:10
 1/6 szamo77db ***** válasza:
Igen, lehet. A Ripedontól is. Kérd meg az orvosodat, hogy keressen neked másik gyógyszert, amelynek nincs ilyen mellékhatása. Nem kell, hogy így pörögjön a szíved.
2016. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát már próbáltunk másik gyógyszert de hát az nagyon rossz volt. Meg melyik antipszichotikumnak nincs ilyen mellékhatása? Hát tuti mindegyiknek van, azoknak nagyon sok mellékhatásuk van, ezért is akarom majd abbahagyni
2016. márc. 4. 16:40
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy ezeknek a gyógyszereknek elég sok mellékhatásuk van. Próbáld megbeszélni a problémádat a kezelőorvosoddal. Nem vagyok orvos, nem kezdek el felelőtlenül gyógyszernevekkel dobálózni. Dolgoztam egészségügyben, így van némi rálátásom erre a dologra.
2016. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla és azt mondta 100-ig normális, de akkor is zavar engem, hogy így felment, még ha nem is 100 felé.
2016. márc. 4. 19:51
 5/6 szamo77db ***** válasza:
100 - az már nagyon magas. Nekem 126 volt a maximum, éjjel felébredtem fel, hogy mi van már itt, mindjárt szétszakad a mellkasom. Más orvoshoz nem tudsz elmenni?
2016. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
háziorvoshoz talán, de az már írta volna fel a gyógyszert ha nem szólok közbe.
2016. márc. 5. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!