Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám cukorbeteg lett,...

Édesanyám cukorbeteg lett, van-e rá valami otthoni kezelés, ami javíthatja állapotát?

Figyelt kérdés
Édesanyukám cukorbeteg lett, amint elkezdte szedni az orvos által ajánlott gyógyszereket egyből rosszabb lett az állapota. Azóta nincs rendes széklete hasmenéssel megy óránként WC-re, orvos elküldte őt szék let tenyésztésre. Amiből valószínűleg az fog következni, hogy gasztroenterológiára küldik, gasztróra majdnem 3 hónap a bekerülés, magyarul sok idő mire foglalkoznának vele, a jelenlegi folyamatos állapot romlásával szerintem ez sok idő... Eleinte ezt a gyógyszert szedte "metfogamma" majd áttért a "janumet"-re. Tény és való, hogy orvosok okosak, mindenre tudnak gyógymódot, azonban én keresek valami alternatívát, amivel tudnám segíteni azt h megerősödjön, mert jelenleg nagyon el van gyengülve. 57 évesen még fiatal, ahhoz hogy valami komolyabb baja legyen... Tapasztalt cukorbetegek! Amennyiben voltatok hasonló esetben és valami megoldotta a problémátokat, annak kérem segítségét! Tea, étkezési szokás, bármi ami segíthet benne!

2016. márc. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"édesanyám cukorbeteg lett"..de mitől? hány kiló, mit eszik, hányszor, idegeskedik-e valamiért?


...egyáltalán miből derült ki? milyen értékei vannak? éhgyomri, 90 perces, terheléses, stb..van-e otthon cukorszint mérő, hányszor mértétek, mire biztosan megállapították a cukorbetegséget?


látatlanban diétásan kell étkezni..

2016. márc. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsuzsycs válasza:
Írtam privátban.
2016. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
etkezesre odafigyeles, mozgas
2016. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!