Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem használ a fájdalomcs...

Miért nem használ a fájdalomcsillapító? Megőrülök, úgy fáj a fejem, reggel óta 4et vettem be, de semmi.

Figyelt kérdés

A Rubophen máskor 1-2 perc alatt hat, most 3 szem semmit sem csinált, + kaptam egy másfélét is.

Mi lehet az oka, hogy most nem hat?


2016. márc. 14. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 perc alatt semmilyen gyógyszer nem hat, mivel előbb a gyomorból fel kell szívódnia a vérbe és el kell jutnia megfelelő koncentrációban a megfelelő helyre, ami legalább fél óra. A fejfájásnak sok oka lehet, a rubofen a hőcsökkentő fájdalomcsillapítók közé tartozik, de inkább hőcsökkentő, mint fájdalomcsillapító. Nem ezt kellett volna bevenni. Ennél még az aszpirin is jobb, de ki kellett volna próbálni a szénsavas italt, mit értágítót, esetleg a citromos kávét, mint érfal-görcs oldót stb.
2016. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A fejfájást először 2 pohár vízzel kell kezelni,a dehidratáltság is okoz fejfájást!
2016. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Nekem a Saridon vált be leginkább.
2016. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor megiszom két nagy pohár vizet és kimegyek a levegőre sétálni, általában segít.
2016. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kis fejmasszázs kell.
2016. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Á, fél napot a levegőn voltam, meg egész nap ittam.

Jól is néznénk ki, ha fél óra alatt hatna a gyógyszer.

Lehet van, akinél így hat, de nekem a Rubophen tényleg a legjobb, 2 perc alatt hat, pedig néha majd szétszakad a fejem.

Többnyire eső előtti napokon.

Hát most is bevált, ugye havat jósoltak mára, de egész napos eső lett belőle, emiatt fájt annyira.

2016. márc. 15. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!