Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi okozhatja ha olyan...

Vajon mi okozhatja ha olyan érzésem van a hasamban mint amikor jól meghúzza az ember a hátizmát?

Figyelt kérdés
Nem, nem húztam meg, nincs izomlázam és pocakos paci vagyok. Nem nagyon pocakos de pocakos. 35 éves. Az orvos nem tudott mit mondani beutalt ultrahangra de az még idő. A köldököm táján is érezni, az alhasamban is és a jobb borda ív alatt is. Nem fáj nyomásra és nem nyilaló fájdalom hanem tompa, állandó. De néha olyan érzésem is van mint ha a szövetek alatt fájna nem sokkal, olyan mint ha égő érzés lenne. Valakinek volt már hasonló? Kb. két hete kezdődött. Semmi más tünet nincs de félek tőle! :(

#férfi #hasfájás #pocak #fiatal #fájdalom #köldök #jobb oldal #alsó tájékon #nem húzta meg magát #nincs izomláza
2016. ápr. 4. 19:34
 1/2 Arya93 válasza:
Kedves kérdező, mi volt a gond?
2021. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menstruált.
2021. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!