Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívemmel járom már Január...

Szívemmel járom már Január óta az orvosokat és még mindig nem tudják mi lehet a gond. Milyen orvoshoz forduljak tovább? LENT

Figyelt kérdés
Januárban kezdődtek a panaszaim. Fájdalmat éreztem a szivemnél, melyek egyre gyakrabban jelentkeztek (naponta többször, nyillalások majd stagnáló fájdalom). Kardiológushoz fordultam, kiderült, hogy szívburok gyulladás folyadékkal. Kaptam rá kezelést (Movalys- gyulladás csökkentő, Augmentint- antibiotikumot- mert lázam is volt). Azóta eltelt jó sok idő, de a fájdalom nem szűnt meg. Meg voltam dokinál és nem tudja miért. Szapora szívverésem is van, aminek úgyszintén nem tudják az okát. Pajzsmirigy vizsgálaton is voltam, de nincs azzal gond. Maga a szívemmel ultrahang alapján, minden rendben. Viszont mégsem. Mihez kezdjek? Félek. Válaszokat akarok és nem. Kapom meg őket sehol. Ez a nagyon rövid leírása az egésznek, de tényleg nem nem vagyok jól. Hogyan tovább?
2016. ápr. 11. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok
2016. ápr. 11. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy vérszegény?
2016. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet pszichés alapon? Amúgy az életetben nincsenek problémák?
2016. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pszichés okokra gyanakodnék.
2016. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekkel az orvosok nagyon nagy gondban vannak, mert lehetséges ugyan egy nagyon elhúzódó, lassan gyógyuló gyulladás, ami hegesedéssel és egyéb mellékhatásokkal gyógyul, de sok esetben csak pszichés hatásról van szó. Azaz arról, hogy a szubjektív tüneteket az agy felnagyítja, miközben a hagyományos diagnosztikai eszközökkel rendellenesség nem mutatható ki.
2016. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vérszegény. Most további vizsgálatok várnak rám, csak félek, hogy egyik sem fog választ hozni. Leginkább a fájdalom az ami zavar... A heves szívdobogást még valahogy eltűröm... Pszichés okokból fájhat is, vagy ez a szívburok gyulladás miatt lehet? És ez meddig tarthat ki? Már lassan 2 és fél hónapja
2016. ápr. 11. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értek, hozzá, és sokkal idősebb vagyok.


Csináltak-e artéria CT-t vagy MRI-t? Vagy az ultrahanggal mentek-e a szíven kívül.


A stressz meg már teljesen indokolt is, ha nem találják mi a baj.

2016. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!