Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon csúnya akném van,...

Nagyon csúnya akném van, érdemes bőrgyógyászhoz fordulnom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és már nem kell sok a 18-hoz. Minden osztálytársam már évekkel ezelőtt kinőtte a pattanásokat, csak én nem, sőt, az én esetem különösen rossz. Már mindent megpróbáltam, csak a bőrgyógyászt nem.


Lehetséges hogy el fog zavarni azzal, hogy még túl fiatal vagyok?


És ha nem, akkor tud érdemleges segítséget nyújtani? Tapasztalatok?


Előre is köszönöm. :)



2016. ápr. 12. 07:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász be fog támadni valami agresszív szerrel. 18 évesen sem ritka, hogy aknéd van. Igazából ezt egy jó kozmetikussal kellene egyeztetni. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát. Ő segíteni fog, nagyon jó.
2016. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kerlek szepen fogad el a tanacsomat,menjel minel hamarabb egy borgyogyaszhoz,mert ha magad utan veszed a kremeket vagy valami mas abbol nem lesz jo vege.Nekem sajnos 17 evesen kezdodot ez a akne story,es sajnos en magamtol vettem kremeket meg ilyen szapanokat es sajnos nem multak el egy csomo dolgot kiprobaltam es semi nem segitet es ez tartot egeszen 21 eves koromig,es eldontotem magamban hogy elmegyek a borgyogyaszhoz es felirt egy olyan kremet ami megfelelt a boromhoz es meg felirt meg zincet,vitamin A,es antibiotikumot es meg imadkosztam Istenhez es azota,is sokkal jobb a borom ugy hogy kerlek menjel el egy orvoshoz mert neked,meg csak kamaszkori aknead,van es esztet jobban lehet rajta segiteni.Ja es ne igyal uditoket,edesegeket,csokit,chip set,csipos dokgokat plane ne egyel,es kerlek igyal naponta 2-3 liter vizet,de a viz a legfontosabb,remelem segitetem.Es mondom magad utan ne vegyel semit mert csak roszab lesz.
2016. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!