Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hipochonder be tudja...

Egy hipochonder be tudja képzelni lázas állapotot? Valódi testhőmérséklet változás nélkül.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent be lehet képzelni.
2016. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár valódi testi tüneteket is tud produkálni. Ezért alattomos ez a betegség. Lehet egy csomó testi tünet és közben pszichés betegség áll a hátterében. Nagyon paradox ez...
2016. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon érdekes a kérdés.

Amikor nagyon lázasnak képzelem magam, mert majd meggyulladok, ég az arcom, elönt a forróság, akkor alig 36 fok a testhőmérsékletem. Magyarán kihűlőfélben vagyok éppen.


Ellenben amikor vacogok és ráz a hideg - akkor vagyok dög-lázas...


Ki érti ezt?

2016. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ossze szokott jonni...soha nem vagyok beteg, meg egy nathat sem tudok elkapni, de voltam mar veszett, ebolas, hepatitis-es, papagajkoros, egyszer lepras, illetve botulizmusos is. Persze csak fejben. Mindig lazasnak ereztem magam ilyenkor.
2016. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!