Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tud csinálni akinek fél...

Mit tud csinálni akinek fél éve nem múlnak a panaszai (alhas, végbél fájdalom) de a vizsgálatokon semmit nem találnak? Az orvos is csak mondja hogy semmi és ennyi elnézi hogy szenved valaki hónapokat, semmit nem tanácsol vagy valami?!

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm december óta szenved alhasi, végbél fájdalommal, mindenféle vizsgálata volt már, vérvétel, tükrözés, stb, de semmit nem találtak. A vizsgalat végén az orvos csak odaadja a papírt és ennyi.... semmi tanács hogy hova forduljon vagy mégis mit kéne csinálnia..... undorító. Az orvos azért orvos hogy segítsen, de csak amit muszáj azt elvégzi, az ember meg aggódjon.

Mit kéne csinálnia? Maszek orvos ugrott be csak nekem. Ha teletömi a zsebét a dragalátos orvosnak akkor talán hajlandó valamit megmozdulni



2016. ápr. 20. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
orvoshoz kell menni magán úton
2016. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én biztos mennék tovàbb magànrendelésre.
2016. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt egy dokim aki stanfordon vagy harvardon tanult már nem is tudom

ő mesélte hogy volt aki mindenáron kivizsgálásokat talált és rákot is találtak nála a végén

szerintem sokszor úgy vannak a dokik vele, hogy akad egy két eltérés de jobb nem bolygatni mert magától felszívódhat?

Nem tudom de a mai napig emlékszem erre a sztorira.

Mert valahogy azért furcsa.

2016. máj. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!