Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Jár vmilyen kedvezmény?

21 éves lány vagyok. asztmás gyermekkorom óta, refluxos és allergiás. (pollenek, mogyoró, kutyaszőr). ma mondták oszt.társaim h én is igényelhetném a mák-os kártyát, meg emelt családi is járna, a családit 20 éves koromban megszüntették..azt visszakaphatom, vagy ha azt nem is, a kártya jár.

Keress kérdéseket hasonló témákban: reflux, allergia, kedvezmény, kártya, mák, asztma

2016. ápr. 26. 16:18  Privát üzenet  

A válasz
Deadth nevű felhasználó válasza:

Az asztma miatt már nem kapsz semilyen kedvezmény, a többit nem tudom :)

# 1/1Időpont 2016. okt. 26. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hematológiaimegbetegedésre, (véralvadásra) jár az adó kedvezmény?
A pajzsmirigy alul működés tartós betegségnek számít-e olyan téren hogy jár-e utána adó kedvezmény?
Erre jár a 90%-os utazási kedvezmény?
Utazási kedvezmény jár-e ebben az esetben?
Rokkant nyugdíjas, egyedül élő, ízületi betegnek jár valamiféle támogatás, kedvezmény vagy bármi?
A MÁK által kiadott kedvezménykártyát rákos betegek is megkaphatják?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!