Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan, akinek hisztamin...

Van olyan, akinek hisztamin intoleranciája van?

Figyelt kérdés

Voltam allergia teszten és többek közt a hisztaminra is túlérzékeny vagyok. Olvastam,hogy étrend beli változtatás is kell, de nekem az orvos erről nem beszélt. Csak írt egy havi antihisztamint és ennyi.

Ahogy olvastam, majdnem az összes hisztamindús ételt rendszeresen fogyasztom. Ez gondot okozhat?



2016. ápr. 29. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

A cikk (amit linkeltem) remélem segít. Nem tudom, mennyire voltak súlyosak a tünetei/panaszai. Valószínű, hogy antihisztamin szedése mellett nem szükséges diétát folytatni. (Főleg, ha nem voltak súlyos tünetei).

2016. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt már olvastam, csak kíváncsi voltam tapasztalatokra :)

Ahogy ovlastam a cikket és végig gondoltam, talán 1-2 tünetem volt, de az se biztos, hogy az intolerancia miatt. Teljesen más miatt voltam allergia teszten és ezt ott tudtam meg.

De semmi súlyos tünet nem volt.

Ennek az 1 havi antihisztaminnak a hatása kitart októberig? Akkor kell visszamennem.

2016. máj. 1. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!