Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A keleti gyógyászat hogyan...

A keleti gyógyászat hogyan kezeli/gyógyítja a cukorbetegséget?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Leginkább sehogy, lehet, hogy rád akarják majd tukmálni, de az akupunktúra és egyéb a kínai orvosláshoz tartozó módszerek nem igazán jók cukorbetegség ellen.
2016. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Google-ban talaltam:

[link]

Szécsi Märcz Ari könyveben olvastam reszletes tablazatokat es magyarazatokat, a nalunk megszokott eteleket lebontva, hogy melyik hüsitö, forro...stb. Pl. külön tablazat a füszerekröl, külön a gyümölcsök, külön husok...stb. A modern etkezes persze tilos, a sok konzervaloszer, tartositoszer, finomliszt, keszetelek...stb, de az ö könyveiböl hagyomanyosan elkeszitessel kivitelezhetö sztem nalunk is.

2016. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsuzsycs válasza:
Van egy alternatív megoldás, de nem kínai. Bár Malaysiában gyárjtják a gomba nálunk is honos. Remekül leviszi a cukorszintet. Itt egy weboldal róla: [link]
2016. máj. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tippeket, válaszokat!

Az internetes linkeket külön köszönöm nektek!

2016. máj. 11. 00:25
 5/8 tesho ***** válasza:

Nem keleti, de szintén gyógyítható (tul.képpen bármilyen betegség) egy gyógyító energia ("gyógyáram") felvételével.

A világon már 85ezren gyakorolják ezt, Magyarországon már kb 70 helyen elérhető és ingyenes. Ismerek olyat aki rákból gyógyult csak ezt használva.

Bruno Gröning Baráti Kör:

[link]

2016. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zoltan01balogh ***** válasza:
Kecskeruta fű tea! Nem keleti, nem kínai, de működik. 50g durván 200 Ft, tehát még csak nem is drága!
2016. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saci13 válasza:
48%

Nekem tavaly tavasszal 12-es cukrom volt, amikor a körzeti orvos szakorvosi vizsgálatra küldött, ahová 2 és fél hónap múlva jegyeztek elő. Miután kihevertem a röhögőgörcsöm, kicsit böngésztem az alternatív megoldások után. Így jutottam el a gyömbérhez.

Mivel lusta voltam vacakolni a gyökérrel (és elég drága is), vettem az ABC-ben egy tasak őrölt gyömbért (Kotányi, kb. 300 Ft) és egy bögre forró vízbe tettem kb. egy csapott kávéskanálnyit minden reggel, majd pedig a reggeli közben elkortyolgattam. Jó kis csípős, zamatos íze volt, én nagyon bírtam...

Egy jó hét alatt (minden különösebb diéta nélkül) levitte a cukrom 7-re, és egy hónap alatt 6 környékére.

Ja, és mellékhatásként fogytam tőle 7 kilót! :)

2016. máj. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Na, beindultak a reklámok. A keleti gyógyászat igazolt része inzulinnal, a többi meg halállal.
2016. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!