Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérlek barki akinek tapasztala...

Kérlek barki akinek tapasztalata volt irja le pontosan mit es hogy erezte/erzi?!

Figyelt kérdés

Gégerák vagy barmikyen torokraktol iszonyatosan felek hogy nekem az van

15 eves lany


2016. máj. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
15 évesen a gégerák esélye majdnem egyenlő a nullával.
2016. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomszédunk gégerákos volt, annyit tudok, hogy évente sokszor, elég gyakran fájt a torka, (mintha mindig torokgyulladása lett volna) eleinte nem tudták miért. De ő már több mint 50 éves volt. Ennnyi idősen tényleg minimális rá az esély, hogy neked az legyen.
2016. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyira rossz mert van most nekem ilyen fos panikbetegseg es emiatt kialakult hogy felek kajalasnal es eniatt elkezd fesziteni a torkom mintha fognak es nagyonnehezen megy le a kaja es vannak neha fura dolgok a torkomba es mindig attol felek hogy komoly bajom van
2016. máj. 9. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Es tenyleg nagyon rossz mert sokszor olyan nehezen megy le es felvettem ezzel egy hulye szokast hogy meg az innivalot is tartogatom a szamba csak egy kortyot es fokozatosan nyelem le es egyszeruen nem merem mashogy mert felek fajni fog vagy ferre megy es evesnel is ez van es mar minden szart erzek a torkomba es mar nem tudom hogy csak bekepzelem vagy konoly bajom van es ez a legrosszabb
2016. máj. 9. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el pszichológushoz? Akár az iskolai pszichológustól is kérhetsz segítséget, a pánikbetegség nagyon jól kezelhető terápiával. Ha gondolod, írhatsz privátot, tudom, hogy min mész keresztül és szívesen segítek, ha tudok.

N24

2016. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jarok..csak most is ket napja nagyon faj a torkom nagyon nehezen nyelek viszket minden baja es mar eogton megijedek hogy valami komoly
2016. máj. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!