Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kényszerbetegség-em miatt...

A kényszerbetegség-em miatt nem tudok dolgozni. (ocd) Telyeseen tanácstalan vagyok. Hogy tudnák valamilyen segélyhez jutni?

Figyelt kérdés

Nem akarok segélyeken élni, de ez van.

Ellehet emiatt itélni, de más ugysem érzi átt azt a nyomoruságot.



2016. máj. 10. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Menjél el pszichiátriára, ahol kezelnek.


A helyesírásodnál a helyzeted sem lehet nyomorúságosabb, egyébként... pfff

2016. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
De nagy marha vagy kedves 1-es.
2016. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell magad százalékoltatni, mással nagyon nem juthatsz pénzhez. Arra viszont készülj fel, hogy az új rendszerben pszichiátriai betegség esetén már nem lehet 100%-osan leszázalékoltatni magad, csak töredékeket adnak (még egy súlyos szkizofrénnél is).


Ha jó a kezelőorvosod, próbálj meg érdeklődni nála, hátha tudnak számodra testhez álló munkát, vagy annyira egybe tudnak rakni téged, hogy képes legyél ellátni valamiféle részmunkát, mert a rokiból éhen fogsz halni...

2016. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért. Észre sem vettem. (fékes a mobilom)

Másodiknak köszőnőm!

Igazából Emberek között nem tudok lenni huzamosabb ideig. Ilyenkor rám jönnek valahogy a pánikrohamok. Az ocd-ből kifolyólag.

Valami magányos munkán gondolkodom, de nem tudom melyik lenne a megfelelő.

Nagyon durva érzés mindíg másoktól függni.

2016. máj. 10. 17:03
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Az 1.válaszoló kapcsán csak annyi,hogy minek ír ide,ha nincs egy szimpatikus megjegyzése sem..../Kérdező igen nehéz lehet,de probálj meg beszélni az orvosoddal.Ne szégyeld! Nem tehetsz róla! KITARTÁS!!!:-)
2016. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!