Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen orvoshoz fordulhatok...

Milyen orvoshoz fordulhatok ezzel az elég intim és kínos problémával?

Figyelt kérdés
Két napja fürdésnél vettem észre, hogy a combom és a nemi szervek érintkezésénél (tehát nem konkrétan a nagyajkaknál, hanem feljebb, a hajlatban) egy kb. 3 cm átmérőjű, elég könnyen kitapintható kemény, mély csomó keletkezett, minden előzmény nélkül, órák alatt. Igazából észre sem vettem volna, de mostanra már fáj is, szóval eléggé meg vagyok ijedve tőle, de nem tudom, ezzel milyen orvoshoz menjek: bőrgyógyászat, nőgyógyászat? Esetleg máshová?

2016. máj. 23. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajlatban vannak nyirokcsomók is, az is be tud durranni, ha a test alsóbb részében gyulladás van, de nem feltétlenül a nemi tájékon. Persze mindenképpen orvos, nem hiszem, hogy ez a nőgyógyászatra tartozna, inkább bőrgyógy vagy ha elmész a háziorvosodhoz, ő biztosan meg tudja mondani, hova kéne menni.
2016. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj.
2016. máj. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szőrtüszőgyulladásod van, háziorvos vagy sebészet.
2016. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!