Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus orrfolyás okát hol...

Krónikus orrfolyás okát hol lehetne EREDMÉNYESEN kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Mert hogy sztk-s fül-orr-gégészeten, és allergiavizsgálaton biztos nem.......Fü-orr gégészeten annyit mondtak, hogy orrsövényferdülésem van, de kinek nem, felírtak egy semmit nem érő orrsprayt...Allergiavizsgálaton pedig még a teszt sem pirosodott be, pedig nem szedtem előtte rendszeresen kalciumot, semmilyen allergiát nem mutatott ki, és az asszisztensnő illetve az orvos kb alig engedte, hogy 2 mondatban összefoglaljam a tüneteimet, az életükről beszélgettek....Tudtok ajánlani valami viszonylag olcsó magánrendelést, ahol tényleg a végére járhatnék ennek? Eddig azt hittem, csak a hidegtől folyik tavasszal-ősszel-télen, (hidegben tényleg erősebb is volt)de nyáron sem hagyja abba, és már rohadtul zavaró, napi 30-40 zsepit sztem biztosan elhasználok, úgyhogy nem vagyok sem beteg, sem allergiás...(elvileg)
2016. máj. 27. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi folyik az orrodból? Váladék vagy csak víz?
2016. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vízszerű váladéknak nevezném..tehát nincs semmi színe
2016. máj. 27. 11:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Szent László kórház, fül-orr-gége ambuláns rendelés

(remélem nem csöpögtetsz folyamatosan, mert az kikészíti az orr-nyálkahártyát, semmit ne használj)

2016. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valóban ne használj semmit.

Az ilyennek általában lelki okai vannak. Pl. stressz, idegesség. Van ilyen szemkönnyezés is. És a szem váladéka megy le az orrba.

Olvass utána sok ilyen cikk van a neten is.

2016. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem csöpögtetek, néha megfázásnál szoktam, de ezerszer jobban folyik tőle az orrom!!Úgyhogy eszemben sincs orrcseppet használni orrfolyás ellen, mert sokkal rosszabb tőle a helyzet. Az orrspray pedig szimplán nem használ, úgyhogy azt már nem is veszek.


Van amúgy valami tippetek, hogy mi lehet ennek az oka? Allergia, csak nem mutatta ki a vizsgálat, vagy valami orrpolip?


El fogok menni a Szent László kórházba ez ügyben.

2016. máj. 27. 11:27
 6/13 A kérdező kommentje:
Időként könnyezik a szemem is, de amikor semmi ilyesmi nincsen, akkor is folyik az orrom. Illetve leginkább a bal orrlyukam:D Nem tudom mennyire lehet lelki oka, mert egyébként sokat sírok, mármint ha kell, akkor nem szoktam visszatartani. Olvastam, hogy az okozhat ilyet, ha az ember elfolytja az érzéseit, és ezért valahol ki kell jönnie. Illetve pár éve, kamaszkoromban sokkal rosszabb passzban voltam, de akkor még nem volt semmi ilyen jellegű problémám.
2016. máj. 27. 11:30
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsi, *elfojtja
2016. máj. 27. 11:31
 8/13 anonim ***** válasza:
örülök, hogy elmész a Szent-Lászlóba (országos, mindenki mehet) ki fogják vizsgálni, meg fognak gyógyítani.
2016. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, remélem tényleg így lesz:)Esetleg annyit még tudsz, hogy inkább Dr. Rásonyi-Kovács Péterhez, vagy Dr. Bodó Gabriellához érdemesebb menni, vagy mindegy, mert mindenki lelkiismeretes?
2016. máj. 27. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:
lelkiismeretesek / engem Rásonyi doktor gyógyított meg, nagyon hálás vagyok neki, ragyogó szakember
2016. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!