Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegségem van,...

Pajzsmirigy betegségem van, de nem szedem a gyogyszert, mert hízas és hajhullástokoz. De a szívem erösen vér, most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer maga nem okoz ilyet, én is szedem és ha nem volt elég a dózis akkor híztam és hullott a hajam újra, amint állított rajta a doki elmúltak. Ezeket mind a pajzsmirigy betegsége okozza és ha nincs megfelelő dózisba beállítva ami sok idő akkor nem is hoz javulást. 6-8 hét mire a szervezet reagál rá, ekkor újra megnézik és állítanak rajta, 2 hónap múlva ismét amíg jó nem lesz.

Sajnos vagy orvost keresel aki pár hónap alatt felépíti a te adagodat és lassan fog javulni (neked is tenni kell érte: glutén és tej kerülése, D-vitamin, szelén pótlás, jód kerülése) vagy nem fog javulni, sőt rosszabb lesz és annál nehezebb lesz leadni a súlyfelesleget, göbösödik a mirigy és műteni kell...

2016. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alulműködés vagy túlműködés? Gondolom túlműködés, ha a szíved erősen ver. Szerintem te is tudod, hogy szedned kellene a gyógyszert, ha bizonytalan vagy, beszélj az orvossal. Ha sikerül beállítani normálisra az értékeidet a gyógyszerrel, akkor nem fog hullani a hajad és hízni sem fogsz, mert ez a kettő az alulműködés tünete.
2016. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alulműködésnél magas a pulzus, a vérnyomás alacsonyabb, nekem is az van és bizony sokszor kiugrik a pulzus még a jó értékek mellett is, de kevesebbszer azért mint a gyógyszer előtte. Hízás, hajhullás alulműködés és ha gyulladásban van akkor az romlik elég gyorsan. A gyógyszertől pedig ne félj amúgy, teljesen u.az amit a szervezet nem termel meg, semmi mesterséges nincs benne és szüksége van rá a szervezetnek.
2016. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kedves barátaim.
2016. jún. 23. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!