Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha anya egyszeruen...

Mayacska maja kérdése:

Mit tegyek ha anya egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Par hete nagyon faj es szur a hasam alja,folytonosan.Neha a derekamba is bele nyilallik.Sokat faj a vesem korul is biztosan van valami bajom,meg sokszor pisilni is alig tudok,nehez(nem tudom elmagyarazni),most is sirva irom ezt

anyum egyszeruen nem akar elvinni orvoshoz,megertem elso nap mondta vegyek be gyogyszert de ittvagyok 2 hettel kesobb es akarhanyszor mondom azt mondja vegyek be fajdalomcsillapitot mert neha neki is faj a feje.Nem tudom mit tegyek,100% vagyok abban hogy van valami betegsegem. Uj varosban elek, nem ismerem annyira a helyet egyedul nem mehetek.. Nem tudom mit tegyek,tenyleg nagyon kikeszultem..



2016. júl. 4. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mehetsz egyedül? Gondolom, anyukád már átkérette az orvosi kartonodat a helyi dokihoz, menj csak el, ha anyukádat ennyire nem érdekli, hogy komoly bajod is lehet (márpedig a hetek óta tartó nagy fájdalom bizony az).
2016. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Apukád?
2016. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, fiú lány?
2016. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

igen,de meg sosem talalkoztam ezzel a dokival.Mit fog gondolni hogy a gyerek egyedul jon elsore,szulo nelkul..

Apukam nem is tud rola,annyira sem erdekli,az mindegy

2016. júl. 4. 22:35
 5/23 A kérdező kommentje:
15 lany
2016. júl. 4. 22:35
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost szerintem nem érdekli hogy szülő nélkül mész. 15 évesen simán elmehetsz egyedül
2016. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
renden,koszonom a valaszokat
2016. júl. 4. 22:41
 8/23 A kérdező kommentje:
rendben*
2016. júl. 4. 22:41
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

Menj el egyedül?

Anyukád meg rettentően viselkedik. Hogy lehet ilyen egy szülő? Az agyáig nem jut el,hogy a fájdalomcsillapító lehet hogy megszűnteti a fájdalmad, de az okát nem..... Márpedig itt a fájdalom okát kell kezelni..

Menj el minél hamarabb egyedül, mert ilyen felfogással ő nem fog elvinni..

2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül!*
2016. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!