Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a baj a fülemmel?

Mi a baj a fülemmel?

Figyelt kérdés
Na szóval, ha hangos hangot hallot, akkor utána a jobb fülem a ballal semmi gond, és valamikor kattan,csattan, vagy esetleg olyan mintha rezegne vagy nemis tudom, párnapja van igy, anyumnak mondtam hozzon fülcseppet, és ott megis kérdezte és azt mondták hogy a huzattól van, egyébként igen azthiszem kaptam huzatott is, és náthás is voltam, de nagyon félek hogy valami bajom lesz, elfog mulni kb 1 hét mulva? ha cseppegtetjük? vagy mielehet a baj? olvastam és lehet hogy fülkürthurok gyulladásom van? nagyon félek :( ?

2016. júl. 7. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Ne félj minden rendben lesz én 12 éves vagyok én is féltem.mert nem hallottam jól és hallókészülékes vagyok de nem érzem hogy itt van és nem fájt semmi műteni sem kellett de szerintem neked nem az a bajod én kiskoromban beteg lettem rámemt fülemre és károsodott hallásom de remélem neked nincs bajod nagy sok.sikert ne félj
2016. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom, :( nekem csak annyi ha hangos a hang akkor igy kattog vagy mit hallok, lehet hogy csak a huzattol, ha a heten nem javulakkor megyunk orvoshoz, meg zug is neha, csepegtetjuk cseppel, de azzal enyhul.Nagyon felek azert:( remelem semmi bajom nem lesz:( egyebkent en 14 vagyok
2016. júl. 7. 22:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Es amugy megkerdezhetem milyen beteg lettel ami rament a fuledre? :(
2016. júl. 7. 22:24
 4/8 anonim válasza:
Csak egy megfázás volt figyelj nekem van egy hihetetlen 53 éves nő barátom szó szerint anyumként nézel rá és úgy bíztatlak ahogy ő is és nem érdekel a korok mindenkinek vannak félelmei én a műtéttől félek nagyon még sose volt de nem akarom nyugi ott fogom a kezed az orvosnál ha nem javul állapotod de semmi baj ne félj ott leszek melletted :-) jobbulást :-)
2016. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nézek rá bocsi gyorsan ítram
2016. júl. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. júl. 8. 06:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a probléma, valami váltózás van én holnap megyek a fül orr gégészetre. Én is félek :(
2016. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na és mi lett vele ? :(
2016. aug. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!