Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Hova fordulnátok?

Figyelt kérdés
A barátnőm beteg, de igazából nem tudjuk, mi baja van. Hónapok óta küzdünk ezzel és már lassan én is rosszul vagyok tőle. Rossz a közérzete,a gyomra, néha teljesen kipirul az arca, pánikroham szerű rohamai vannak, néha meg memóriazavar, egyik nap meg a semmiből azt mondja, hogy influenzás lett és hüvelyi és gombás fertőzése is van. Én nem igazán látok rajta semmit, de már lassan én is belebetegszem ebbe. Orvostól orvosig járunk és mind azt mondja, hogy rendben van és makk egészséges. Allergiavizsgálat, hormonvizsgálat, vizelet és vérkép. Semmi sem mutat ki semmit, minden eredménye jó és mégis azt mondja, hogy beteg. Nem akarok az a paraszt lenni, aki elhagyja ilyen helyzetben, de lassan úgy érzem, hogy a föld legbetegebb lányával járok. Már az is megfordult a fejemben, hogy hipochonder. Egyszerűen nem tudom, hogy tudnék rajta segíteni, minden nap más tünetei vannak és már úgy érzem, hogy csak és kizárólag erről szól a kapcsolatunk.

2016. júl. 9. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekg volt?
2016. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, volt ekg is, az is rendben volt.
2016. júl. 9. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már kivizsgálták és minden rendben, akkor pánikbeteg és hipochonder is lehet, ez is betegség és ő komolyan szenved. Szerintem pszichológushoz kellene még elmennie.
2016. júl. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg helyes következtetésre jutottál.

Ahogy az előző válaszoló írta,pszichiáter segít (beutalót háziorvos ad)

2016. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ideg alapon lehetnek a problémái.Valami enyhe nyugtatót kellene szednie, menjetek el pszichiátriára vagy egy pszichológushoz, ha hajlandó. Ha nem hajlandó, akkor adjál neki ultimátumot, vagy elmegy, vagy elhagyod.
2016. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!