Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » En 9 honapja kuzdok extrasysto...

En 9 honapja kuzdok extrasystoleval voltam nagyon sokszor kardioligusnal semmit nem talatak. A baj az hogy ez a tunet elkeseri az embert elete vegig. A tuneteket mgb6 illv pannangin forteval enyihetem. Esetleg valaki tudra mas megoldas?

Figyelt kérdés

2016. júl. 16. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én kaptam rá betaloc zokot, stresszeredetű volt nálam, de kiírták, mert azt mondták ha zavar, akkor nyugodtan szedjem
2016. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj mégy teákat is mellette inni.

Amit találtam így hirtelen az a citromfű tea.

De jobb lenne ha felkeresnél egy teákkal foglalkozó emberkét.

[link]

Pld őt, szerintem szívesen segítene, ha felvennéd vele a kapcsolatot, de vannak jó tea készítményei is, kutakodj!


Gyógyszert nem ajánlok, főleg hosszútávra, biztos van valami alternatív megoldása. Csak kutakodj, és ne add fel!

2016. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

A fehér fagyöngy teáját ajánljuk szívritmuszavarra, amit hideg, mészmentes vízben való 12 órás áztatással kell készíteni. Emellett esténként a galagonya virágos ágvégből készült teát érdemes inni, mely nyugtat és segíti a szív munkáját – ezért is hívják a szív gyámolítójának.


[link]


[link]


[link]


És ezeknek nincs mellékhatásuk, csak bizonyos esetekben nem ajánlott őket fogyasztani, szóval jobb mint a gyógyszer.

Illetve a vízbeviteledre is nagyon ügyelj, sok mérget kivisz a szervezetedből. Meg egy kis torna, ami nyújtások sokaságában is kimerülhet, illetve séta, kerékpározás.

2016. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!