Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú ideje fennálló torokgyu...

Hosszú ideje fennálló torokgyulladás esetén kinek mi vált be? Július eleje óta szenvedek vele, egy antibiotikum-kúrán is túl vagyok.

Figyelt kérdés

37.6 körüli hőemelkedésem volt állandóan, atorkom úgy fájt, hogy nyelni alig tudtam.

Antibiotikum-szedés közbne fokozatosan múltak el a tünetek, de a kúra vége óta eltelt pár nap óta ismét fokozódik a torokfájás, a hőemelkedés talán nem tér vissza, de mindkét oldalon elviselhetetlenül fáj, ahogy nyelek.

Erős antibiotikumos kezelés volt, nagyon tartok egyébként is az antibiotikumoktól. Soha nem tartott még ilyen hosszú ideig, még télen sem, nyáron pedig egyáltalán nem.

Nem tudom: mi okozta, kifejezetten hideget sem ettem, amikor kezdődött, azóta meg főleg vigyázok.

Kinek mi vált be? Kamilla teával, Mebucain-nel, Strepsills-sel próbálkoztam, ezen kívül?



2016. júl. 19. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Septofort.
2016. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sós víz vált eddig leginkább, napi 3szor gargalizálsz sós vízzel és 2-3 nap alatt rendbe jön, feltéve ha nem valamilyen gégészeti eset, akkor inkább menj el gégészetre megnézetni.
2016. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!