Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki be vesz egymás után...

Ha valaki be vesz egymás után sok fájdalom csillapítót lehet baja? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha sokat vesz be vaalaki egy fájdalomcsillapítóból(15 db ot) akkor lehet baja? látás sérülés? hányás? félre gépelés, félre beszéd, beszéd összezavarodás? álmosság? ha igen az is mennyi idő múlva?? köszönöm!!!!!

2016. júl. 24. 19:03
 1/3 Molyember ***** válasza:
Lehet.
2016. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet és örülj annak hogy "csak" ennyi bajod lesz tőle...komolyabb baj is történhet! Pl. elájulsz, károsodik a májad a sok méreganyagtól, bevisznek a detoxikálóba és jól kimossák a gyomrod... Hogy mennyi idő múlva azt nem tudom, mert én soha nem csináltam ilyen baromságot!
2016. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bele is halhatsz, egyszer ki borultamm, 2 dobozzal le nyeltem, el álmosodtam, és miután fel keltem nagyon rosszul voltam, egy hétig azt sem tudtam merre vagyok arccal, szédültem, és nem voltam stabil, estem össze vissza, szóval nem szedek be azóta egy fájdalom csillapítót se, még ha meg halok a fájdalomtol akkor se
2016. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!