Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux okozhatja e éjjel...

Reflux okozhatja e éjjel megébredek elzáródik a légutam nem kapok levegőt. Ill tegnap éjjel az orromböl is folyt a víz ahogy fuldokoltam. Többször kerültem sürgőségire de ott annyi a válasz hogy diétázzak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a refluxtól, de lehet pánikroham is. Járj addig orvoshoz, míg valamelyik komolyan nem vesz, és kivizsgáltat! Remélhetőleg semmi komoly, de megnyugszol. Addig is próbáld kerülni: zsíros, fűszeres,szénsavas, túl hideg, forró, savanyú ételeket , italokat, főleg lefekvés előtt! Emeld meg egy kicsit a fejrészedet, ez megakadályozza a gyomorsav visszaáramlását! És próbálj nyugodtan éni, lazítani! :)
2016. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Refluxtól simán lehet gégegörcs, de itthon százból egy orvos fogja ezt mondani, mert a 99% nem nyitott ki egy folyóiratot sem amióta megkapta a diplomáját. Laryngospasm néven tudsz rákeresni külföldi oldalakon. Megfulladni egyébként állítólag nem lehet tőle, mert ha el is ájulnál, azonnal feloldódik. Amúgy a legjobb amit tehetsz, az hogy nem kapkodod a levegőt, hanem iszol pár korty vizet (félre ne nyeld) és visszatartod a levegőt pár másodpercig.
2016. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az orrodból nem víz folyt hanem valószínűleg savas felböfögés.
2016. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lefekvés elött tiszta vizben 1 teáskanálnyi szóda bikarbóna oldj fel id meg próbáld ki
2016. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!