Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A reflux gyógyítható vagy...

A reflux gyógyítható vagy csak kezelni lehet? A légzési probléma is annak a tünete? Mennyire hatásos ez a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nem rég voltam dokinál, és azt mondta refluxom van. Írt fel Quamatelt rá és annyit mondott, hogy szedjem, ha nem javul szedjek többet. Mennyire hatásos az a gyógyszer?

A gyomorégésen és a torokban érzett gombócon kívül van más tünete? Véglegesen elmúlik, vagy csak kezelni lehet?

Előre is köszi mindenkinek!

17/L



2016. aug. 1. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is refluxos vagyok, ezt a gyógyszert nem ismerem. Teljesen kikezelhető. Te voltál gyomortükrözésen? Mert ezt ott zudják pontosan megállapítani. Egyéb tünetei az általad leírtakon kívül: émelygés, hányinger, büfögés. (A büfögés a legismertebb tünete, de ez nem azt jelenti, hogy aki büfög, az tuti refluxos.) Tartós gyógyszerszedéssel kezelhető, nekem minimum fél évig kell gyógyszert szednem. Neked mit mondtak, mennyi ideig szedjed?
2016. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam, de őszintén szólva attól eléggé félek.

Annyit mondott a doki, hogy ha nem javul hosszú ideig, akkor szedjek 2x2-t, egyébként 2x1-et kell és a gyógyszeres papír szerint 6-12 hétig. A doki nem mondott semmit erről...

2016. aug. 1. 19:33
 3/3 anonim válasza:

Szia!Nekem ejszakankent nagyon nagy fajdalmaim voltak a reflux miatt.2 even keresztul probaltam mindent,orvostol orvosig jartam,gyomortukrozesek,rengeteg gyogyszeres kezeles,de semmi nem hasznalt.

Hallottam a perui kovafoldrol,es miota azt szedem sokkal jobban vagyok.en csak ajanlani tudom! A www.vitalklub.hu-n megtalálod,ha utána akarsz olvasni.

Remelem segit Neked is!

2016. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!