Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőszűrő eredmény?

Tüdőszűrő eredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hónapja visszahívtak egy új felvétel készítésére, és elvileg találtak valamit, de ők sem tudták igazából mi, nem nagyon mondtak semmi lényegretörőt.

Szóval így elvileg nem is negatív, nem is pozitív.

Decemberbe kell majd visszamennem.


Most így dolgozhatok vagy nem?

Diákmunkára akarok menni szeptembertől.

Amit kinéztem az reggel 6-tól 8-óráig lenne, és a feladatkörömbe ezek tartoznának bele: pékáru termékek sütésénél, kipakolásánál való segédkezés, vevőkiszolgálás.


Ha mehetek, van kiskönyvem(volt munkahelyemen van, ugy nem dobhatták ki?), na és azzal mit kell csináljak?

Be kell vinnem, hogy a legutóbbi eredményt is írják be, vagy mi? Mert mikor szakácsként voltam gyakorlaton, akkor nem vittem magammal, nem adtak rá semmi pecsétet stb.., gondolom így rendszerbe tárolják, nem?


Egészségügyi kiskönnyvemmel mi a teendő, vagy most az melyik is lenne?


Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 10. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!