Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Nagyon fajdalmas es mar napok ota kuszkodok vele.

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!Az lenne a kerdesem,hogy szerintetek ez micsoda?Alig birok beszelni es mar 3-4 napja igy nez ki.Eszmeletlenul faj,se enni se inni nem birok.

Sosem volt meg ilyenem,irvoshoz viszont csak 2 nap mulva tudok menni.

Elore is koszonom :)



2016. szept. 2. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ami hasonlóan nézett ki, hiába kaptam antibiotikumot, nem hatott... vírusos eredetű volt. Valami torok és szájüreg fertőtlenítő szopogatós tablettát javasoltak (azt hiszem mebukaint vagy septoforte-t), az segített.. De azokat az afta jellegű hólyagokat esetleg kezelheted glykosept-tel. Amiket leírtam, azok közül ártani egyik sem fog, szóval amíg nincs doki, addig próbáld kezelni magad vírusra. A mebucain azért is jó, mert fájdalmat is csillapít.
2016. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tantum verde tablettat probald ki.
2016. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és C vitamin!!! Sok C-vitamin. A cink is fontos, mert a c vitamin felszívódását segíti (hiába eszel egy rakat c vitamint, ha nem tud felszívódni). Béres csepp, vagy echinacea csepp. Hársfa tea hársfa mézzel.
2016. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)
2016. szept. 2. 23:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Afta. Corsodyl öblögető jó rá.
2016. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez tuti afta. Én is Corsodylt szoktam használni, de volt, hogy Tantum Verdét. Orvoshoz szerintem nem is kell ezzel menned, elmúlik magától. Egyebet nem tud ajánlani, mint ilyen öblögetőket. Van valami sprayszerű cucc is, lehet az is jó, mert rá tudod fújni célzottan.
2016. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Én megnézetném orvossal!
2016. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!