Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül 2 hete fájni...

Körülbelül 2 hete fájni kezdett mindkét térdem. Mi lehet az oka? Érdemes vele orvoshoz menni? Esetleg van rá vény nélküli gyógyszer?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még gimnazista. Reggelenként és egész délelőtt egészen testnevelés óráig alig tudok lépcsőzni a terdfájdalom miatt.

Tesi óra után viszont elmúlik a fájdalom estig, majd másnap kezdődik elölről.

Már egy hete kenegetem Voltarennel de semmi változás nem történt.

Nem tudom hogy mi állhat a háttérben ugyanis ezelőtt térd sérülésem nem volt. A porc kopást sem tartom valószínűnek mert még fiatal vagyok. Egyik térdem sem deformált, vagy dagadt.

Most jutottam el arra a szintre hogy akkor ezzel valamit kezdenem kell.

Érdemes egy beutalót kérni az ortopéd klinikára , vagy próbáljak meg valamilyen porc erősítő gyógyszert venni?

Teljesen tanácstalan vagyok.

Ha tudtok valami tanácsot adni , azt megköszönöm!


2016. szept. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Porcerősítőt szedjél! Lehet túlzott igénybevételtől, hiánybetegségtől. Vérképet is kell csináltatnod, hogy a húgysavad rendben van-e? A reumára kérj beutalót.
2016. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a Proenzi 3 megfelelne erre a célra?
2016. szept. 9. 05:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Előszőr menj orvoshoz, kérj beutalót orthopédiára a háziorvosodtól, addig ne szedegess emmit, ameddig nem derül ki, hogy mi okozza a fájdalmat. Az is lehet csak egy betét kell majd.
2016. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feltehetően valami vírusos fertőzés lehet, mert az szokott izületi fájás formájában is jelentkezni. Az orbáncot zárjuk ki.
2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!