Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig tart a kemoterápia?

Mennyi ideig tart a kemoterápia?

Figyelt kérdés
Súlyos emlőrák esetén hány napig csinálják körülbelül a kemoterápiát?

2016. szept. 17. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem napra megy, hanem alkalomra. Több hét.
2016. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

alkalmanként van, nekem is volt daganatom, de még kezdetleges, én 2x5 alkalomra mentem, ez kb 2,5 hónap volt

18/F

2016. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek 12-t írtak ki, eddig 5-n van túl... Hónapok óta jár, nem tudom pontosan.
2016. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó.attól függ melyik fajta kezelést kapja.Van olyan ami 3 napos,és 3 hetente adják általában 4-5 alkalommal.Van 1 napos kezelés is,ez is 3 hetente ismétlődik több alkalommal.
2016. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért több ember éli túl mint nem.
2016. szept. 17. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Súlyos rák esetén a kemót sugárterápiával is kiegészíthetik. Hogy ez mitől függ, azt nem tudom, nem értek hozzá.
2016. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 megegyalex válasza:

Bar ez egy eleg regi kerdes, nekem most volt aktualis hogy legooglizzam, s szeretnek valami pozitivabb valaszt a vegere. Igen a kemo kemeny a szervezetre, s sokan valljak hogy feleslegesen ilyen megterhelo. DE egyenlore meg mindig nincs bevallt 100%os gyogymod a rakra, sot az okai sem teljesen tisztazottak. Ezert szerintem a legfontosabb hogy megprobalja az ember amit csak lehet, az egeszseges eletmod es az orvostudomany kombinacioja remelhetoleg segit.

En mindig is az egeszseges taplalkozas, sok zoldseg/gyumolcs stb tamogatoja voltam, hiszen az az alapja mindennek ,de azert ovatosnak kell lenni,s nem csak a dietaban remenykedni, hiszen ott is kulonbozo divatok valtakoznak (lugositas, laktoz mentes, gluten mentes, paleo, stb) a rak egy komoly betegseg erdemes azert az orvosokra is hallgatni. Lasd a vegan holgy peldajat: [link]

2018. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!