Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet NAGYON gyorsan...

Hogyan lehet NAGYON gyorsan kigyógyulni a megfázásból? (Sürgős)

Figyelt kérdés

A problémám, hogy kedden állásinterjúm lesz, és még ha csak egy diákmelóról is van szó, nagyon-nagyon szeretném megkapni, de ha odaállok és orrhangon, zombi fejjel elkezdek magyarázni, valószínűleg senkit sem fogok meggyőzni arról, hogy én lennék a legalkalmasabb ember a feladatra. Olyan módszerre lenne szükségem, aminek nem feltétele "az egész napos otthon pihenés", mert nem szeretném, és nem is tehetem meg, hogy kihagyjam a tanítást az iskolában (három hiányzás után automatikus a félévismétlés).


Egyszerű nátháról van szó, néha köhögök és kapar a torkom, de inkább csak a tipikus orrfolyós-orrdugulós dologról van szó. Minden segítséget köszönök! Az állásinterjú csúsztatása nem jöhet szóba.



2016. szept. 25. 12:20
 1/3 anonim válasza:
Nálam a tuti recept a fokhagymával bedörzsölt pirítós, retek (lehetőleg fekete) reszelve és forró citromos-mézes kamillatea :)
2016. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor legalább korán feküdj le, c-vitamin nagy dózisban és tüneti szerek megfázásra, plusz amit az előző kollega írt és esetleg kamillás inhalálás
2016. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fokhagyma nálam is nagyon bevált, illetve még tudom ajánlani a házipálinkát is (viccen kívül). A fokhagyma az engem 1 nap alatt helyretesz a kisebb megfázásokból.
2016. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!