Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a fejbőröm?

Mitől fáj a fejbőröm?

Figyelt kérdés
Szombaton mostam hajat. Leszoktam a bolti samponokról, úgyhogy lenmagzselé + tojás keverékéből csináltam sampont, és azzal mostam meg. Mivel a tojást ugye hidegebb-langyosabb vízzel kell leöblíteni, mert benne marad a hajban, most is így tettem, de ezt már nem először játszom el, eddig nem volt probléma ezzel. Viszont most elkezdett enyhén fájni a fülem, amin nem lepődtem meg, hiszen megfázhatott emiatt. Ugyan valaki azt javasolta, hogy fülfájásra nem jó a só, én megpróbáltam, mert régebben segített. Most is bevált, mára már még enyhébb lett a fülfájás. De emellett még a jobb fülem területén egészen a fejbúbomig fáj a fejbőröm is, ami sokkal jobban zavar, mint a fülfájásom. Olyan érzés, mint mikor hirtelen megrándul a nyakunk, és utána marad olyan sajgó-fájdalom. Olyan, mintha bevertem volna valahová, vagy valaki meghúzta volna a hajam hirtelen. Na ez is ilyesmi fájdalom, csak a fejbőrömön, és csak a jobb oldalán. Holnap megyek bőrgyógyászhoz, de kívülről semmi nem látszik rajta, ezért fogalmam sincs, mi lehet a probléma. Azért írtam ki addig is ide, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Szerintetek?
2016. szept. 26. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is, és az a kérdésem, kedves kérdező, hogy mi volt az és hogyan szabadultál meg az érzéstől?
2018. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!