Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó sápadtság, karikás...

Állandó sápadtság, karikás szemek, fáradtság és étvágytalanság. Lehet vashiány?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm, de mikor nyáron lebarnulok, akkor is sápadt vagyok ennek ellenére. A hulla külsőt megdobja a két jókora lilás karika a szemem alatt, ami akkor is ott van, ha 10 órát alszok és kipihent vagyok. Ráadásul egy ideje nagyon fáradékony vagyok. Felkelek reggel és feküdnék is vissza, mert a fáradtság ledönt a lábamról (pedig rengeteget alszok). Ezen kívül mindig is nagy étvágyam volt, de mostanában alig eszek, néha már csak azért, hogy valami kaja legyen a hasamban és ne remegjek az égségtől.

Ja és a hajam is hullik! Bár ősszel vált a haj, és emlékszem, tavaly ilyenkor is nagyon hullott, de ha ez így megy minden évben, kb nem marad hajam.

Vashiányos vérszegénység(a sápadtság miatt),vagy mi lehet? Mit szedjek, hogy pótoljam a vasat?

Előre is köszi!

18L



2016. szept. 27. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz és csináltass egy vérképet, vagy menj be egy patikába és kérj vaskészítményt.
2016. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináltass egy laborvizsgálatot, mert sanszos a vashiány, de nem 100%, hogy az. Tudd meg előbb, aztán kezdd el kezelni.
2016. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!