Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma ültem a suli étkezőjében....

Ma ültem a suli étkezőjében. Beszélgettek körülöttem és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy nem érzem a lábaimat és gyenge lettem. Féltem és nagyon dobogott a szívem. Furcsa érzés volt és szédültem is. Nagyon rossz volt. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Ezután már éreztem mindenem, de gondoltam, hogy mindjárt szólok, hogy hívjanak mentőt.

Magányos depressziós vagyok. 21 éves és férfi. Nagyon megrémültem.



2016. szept. 27. 18:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem a depressziótól lehet...
2016. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet pánikroham.
2016. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez tuti hogy pánikroham.
2016. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Szia.igen lehet pànik,de azért erre se lehet fogni mindent.lehet ez gerinc eredetû is vagy vérnyomàsgond is.vércukor leesés.fiatal vagy,jàrj el bulizni,ismerkedj,sportolj.próbàlj nem magadba fordulni.hidd el nekemis voltak rossz dolgaim,3 vetélés,azóta beteg vagyok,és mindent a pszichére fogtak,de kiderültek betegségek,ezért mondon hogy nem szabad mindent a pszichére stresszre fogni.igenis komolyan kell venni és segitséget kell kérni ha úgy érzed.
2016. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ettél? Ittál elég folyadékot? Aludtál?
2016. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez semmi sem volt. Még a háziorvos is kinevetne ilyen panasszal. A depressziót ki állapította meg nálad? Pszichiáter?
2016. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen ettem, ittam. A háziorvosnál is voltam, ő az ideggyógyászatra küldött ot kinevettek, hogy semmi bajom, de egy papírt kaptam, amin depresszió volt felírva. Pschiológushoz kellett volna mennem, de nincs 20 000 Ft om 55 percért.
2016. szept. 27. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Körzeti illetékesnél ingyenes ellátásban részesülhetsz,
2016. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvosodtól beutalót vérképre. Igen van mindenhol ingyenes pszichológus.
2016. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel pánikroham, bár az nagyon spontán nem szokott szűnni, mert belelovalja magát az ember.

Légzésszámod nem emelkedett meg véletlen ? Mire múlt el?

2016. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!