Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Ez milyen betegség?

SOS! Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés

Pár napja fájdogál a hasam, 2-e napja megy is. Viszont nem állandóan hanem főleg csak este, és általában miután eszek.Arra gondoltam hogy a padtársamtól kaptam el valamit mivel múlt héten hasmenéses bajjal hiányzott, de ez valahogy nem tűnik normális hasmenésnek.

Leginkább a hasfájás miatt, a köldököm felett késszúrás szerűen fáj és görcsöl a hasam, ami főleg akkor jelentkezik ha lefekszem aludni. A széklet sárgás színű és kicsit nyálkásnak tűnik.

A tünetek nem folyamatosak, csütörtök este óta állnak fent ilyen intenzívebb görcsökkel, de orvoshoz nem mentem vele mert tegnap napközben nem volt semmi bajom, így felesleges lett volna kihagyni a sulit. Viszont háziorvos csak hétfőn lesz, ügyeleten meg ilyen semmiséggel hogy fáj a hasam nem fognak fogadni. Csak túlreagálom és egy egyszerű gyomorrontás lenne? De akkor mitől fáj ennyire fent a hasam?



2016. okt. 1. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha késszúrásszerűen fáj, akkor fogadnak az ügyeleten, jobb lenne ha elmennél.
2016. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem annyira erős:/ Persze van hogy erősebben érzem, de annyira nem szörnyű hogy ezzel foglalkozzanak, főleg mert ismerem ebben a városban mennyire veszi komolyan az ügyelet az ilyen eseteket.
2016. okt. 1. 16:12
 3/4 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett veled? mi volt a betegség?
2017. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem pontosan de azt hiszem valami vírus volt, pár nap alatt elmúlt:)
2017. febr. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!