Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha naponta egyszer max kétszer...

Ha naponta egyszer max kétszer hánytatom magam kb féléve (de az elején mégcsak két hetente volt kb) akkor mennyire károsodhatott a szervezetem? Egy bulimias mennyi idő múlva halhat bele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kíváncsi az olyan válaszokra mint hogy pl. Ne csináljam, hülyeség, tönkreteszem magam stb... Mert tisztában vagyok vele....

2016. okt. 3. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj, nem vagyok orvos, nem is keszulok annak de egy normalis ember is tudja hogy egy ido utan a taplalek hianytol legyengul a szervezeted es belehalsz.

mi termeszetesen nem tudjuk meg mondani hogy mennyi ido mulva,majd az orvost kerdezd mikor mar bent fekszel a korhazban 20kgval a korhazi agyon...

2016. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor minek aggódsz az egészségedért?
2016. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok, amugy utanna tudsz olvasni, a sok gyomorsav ami feljon tonkre vagja a nyelocsovedet. es a fogaid is tokrmehetnek.
2016. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tonkre*
2016. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!