Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anonim HIV szűrésen meg kell...

Anonim HIV szűrésen meg kell indokolni, miért kérem a vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik a szűrés? 7 hete történt egy eset, ami miatt el szeretnék menni a biztonság kedvéért, ennyi idő után már kimutatható a vírus?

2016. okt. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megindokolni, de általában mindenki elmondja, hogy szexelt és amiatt kéri a vizsgálatot, hidd el, senki nem fog meglepődni. Szerintem 7 hét után már kimutatja a teszt, vagy 8 hét, nem emlékszem pontosan.
2016. okt. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a szűrés az egy sima vérvétel. Hepa C, B-t, szifiliszt is szoktak nézni ezeken a helyeken, de azokat pénzért.
2016. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezte a doki, hogy miért vagyok itt. Elmondtam, hogy sok a partnerem. Erre megkérdezte, hogy fiúk, lányok, vagy mindkettő. Mást nem kérdezett, nem kérdezte, hogyan csinálom, nem kérdezték, hogy miért csinálom, nem ítélkeztek egy pillanatig sem.
2016. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hét után már biztosan kimutatható az, hogy fertőződtél-e. Nyugodtan menj el, csak azért kérdezik meg, hogy miért kéred a vizsgálatot, hogy az eredményt megfelelőn tudják értékelni (tehát nehogy hamis negatív eredményt adjanak, ugyanis 2 hétig nem lehet kimutatni, hogy fertőzött vagy). Ha kockázatos esemény után 2 -3 héten belül mész vizsgálatra, akkor tudnod kell, hogy em ad reális eredményt.
2016. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!