Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetseges hogy agydaganat?...

Lehetseges hogy agydaganat? Nagyon felek tole 19L

Figyelt kérdés
Masfel honapja faj a fejem minden nap, a tarkom, a homlokom, a fejborom, ritkan hanyingerem is van, es ahogy fekszem nem mindegy hogy van a fejem mert akkor megjobban faj, voltam mar masszornel o azt mondta tele van gorcsokkel a nyakam es nem csodalja h faj a fejem, voltam mar vervetelen az is jo volt, szemeszeten is voltam,hordom a szemuveget es igyis megmaradt a fejfajasom... Megvagyok nagyon ijedve hogy agydaganatom van, irtak mar fel migrenre is gyogyszert de nem hasznalt ra semmi
2016. okt. 13. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Masszőr mondta, hogy tele van görcsökkel a nyakad = pánikolsz valószínűleg. Szorongásnak is szokták nevezni néha. Szerintem pszichés bajod van.
2016. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van a neten jó kis nyaktorna, csináld végig naponta és kenegesd a nyakad körüli izmokat reuma krémmel, lehet elmúlik a fejfájásod, ha nyakcsigolyától van.
2016. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok tiszta víz és nyers termések növényi kivonatok segítenek .
2016. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok folyadekot szoktam inni, bar nem tagadas az elmult par honapban igen csak stresszes voltam, a szivem is beszokott indulni olyankor remegek is, mondtak mar nekem csaladtagok hogy lehet panikbetegseg, de van aki azzal ''ijesztget'' hogy utalhatnak agydaganatra ezek a tunetek
2016. okt. 13. 16:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg azt nem ertem hogy a fejborom miert faj de mar annyira h kb hozza erni nem tudok es a homlokom is nagyon faj
2016. okt. 13. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót háziorvostól neurológushoz.
2016. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretnek valami vizsgalatra menni mindenkepp hogy megnyugodjak nincs semmi komoly problemam, az orvos annyira nem akar sehova tovabb kuldeni, o arra gyanakszik h a stressz miatt van, hogy honapokig stresszeltem es h most hogy valamennyire megnyugodtam igy most jon ki, bar az is benne lehet szerintem hogy gerincferdulesem van, fuzot is kellett anno hordanom
2016. okt. 13. 17:58
 8/10 Manócska1 ***** válasza:
mondd az orvosnak hogy küldjön el kivizsgálásra hogy megnyugodj
2016. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lesz mindenkepp, mert mar nagyon feszult vagyok emiatt
2016. okt. 13. 18:22
 10/10 Manócska1 ***** válasza:
jól teszed
2016. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!