Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres vizelet, alhasi fajdalom...

Véres vizelet, alhasi fajdalom, égő, csípő, szúró érzés pisileskor. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Valoszinu felfaztam,de nagyon megijedtem a vér miatt.A holyagom is nagyon fáj,bűzös a vizeletem.Sose volt még ilyen velem.Aki volt mar ilyen helyzetben es hogy gyogyult meg legyszi irjon:(

2016. okt. 13. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokminden. Hólyaghurut, húgycsőgyulladás, tripper, vesegyulladás, trichomoniasis...millió meg egy oka lehet.

Mindenféleképpen menj el dokihoz!!!

2016. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a vizelet bűzös, akkor valamilyen bakteriális fertőzésről van szó. Elvileg a vesehomok, vesekő ürülése is járhat hasonló tünetekkel, de ott a vizelet szaga nem változik meg.
2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz mielőbb, még holnap. Ez komoly fertőzés lehet antibiotikum kellhet rá.
2016. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hólyaghurut. Ettől függetlenül ezt egy urológiai vizsgálatnak meg kell erősítenie. Mindenképp menj el dokihoz. Ha hétvége előtt nem jutsz el orvoshoz, akkor vegyél Grape Vital grapefruitmagcseppet (csak a Grape Vitalban van benne a hatóanyag, így ha olcsóbbat szeretnél, akkor inkább ne vegyél semmilyet mert csak rossz tapasztalatod lesz). Ha mégis eljutsz ma még addig, hogy kapsz rá antibiotikumot, akkor mellé már ne szedj semmit, mert kiütik egymás hatását.
2016. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!