Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miféle, , betegség, , lehet?

Ez miféle, , betegség, , lehet?

Figyelt kérdés
Ha emberekkel vagyok körbevéve folyton nagyon ideges vagyok, ha nem akkor is, de akkor már nem annyira. Eddig korrepetálásra jártam egy tanárhoz, és a szüleimet felhívta, és mondta neki, hogy kommunikácios zavarom van. Nos én ezt nem nagyon értem, hogy mit is jelent, vagy hogy igaz-e. A tanár arra hívatkozott, hogy soha a szemébe nem néztem, amikor kérdezett nem válaszoltam (pedig akartam, de nem bírtam), amikor felemelte a hangját, akkor én is ráüvöltöttem. Ez miféle ,,betegség,, lehet? Van rá gyógymód (pszihologus nékül-oda nem akarnak vinni, mert azt mondták, én nem vagyok hülye)?
2016. okt. 17. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami szorongás, mindenképpen csak a pszichológus segíthet.
2016. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz, pszichiáterhez járáshoz nem követelmény, hogy hülye legyél :D Az a hülye, aki kapásból "elmebeteg, veszélyes őrült" címkét ragaszt arra, aki az elméjét szakemberrel gyógyíttatni próbálja. Aki így gondolkodik, az leragadt a 19. században, és teljesen kívül áll a 21. századi szellemen, tudományos fejlődésen, satöbbi. Tehát pszichiáterhez menjél, vagy pszichológushoz, mert a bolti eladó például nem fog tudni ebben segíteni.
2016. okt. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!