Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS SÜRGŐS Ti mit tennétek a...

Alex K kérdése:

SOS SÜRGŐS Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Hètfőn nagyon megfáztam, köhögök folyik az orrom nincs hangom meg lázam is volt szóval elmentem orvoshoz aki akkor nem irt ki gyógyszert (bar akkor meg nem kohogtem es hangom is volt) es csak csütörtöktől pèntekig irt ki. Hètvègen voltm diákmunkán, azután kezdtem köhögni meg minden, apukám mondta h maradjak itthon. Mèg mindig rosszul vagyok de nemszeretnèk elmenni az orvoshoz mert szerintem azthiszi hogy csak lógni akarok. (3 hete voltam nala mert magas a vèrnyomásom ès folyton fáj a fejem, aztán voltam multhèten de akkor nem irt fel semmit) ugyèrtem nekem is gyanus lenne ha ilyen gyakran menne valaki orvoshoz. Ti elmennètek? Vagy menjek igy betegen suliba?

2016. okt. 18. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Neked kell tudnod,hogy beteg vagy vagy sem.Ha úgy érzed,hogy beteg vagy akkor nem szégyen elmenni a doktorhoz.Elvégre te is írod,hogy nem vagy jól !
2016. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ, nem mentem suliba, csak nagyon aggódok mert nem annyira kedvel az orvosom, ès bár tènyleg rosszul vagyok fèlek hogy mèrges lesz amièrt már megint elmentem, mert elèg sokszor vagyok beteg :(
2016. okt. 18. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!