Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hiányzik ennyire sokat...

Miért hiányzik ennyire sokat a barátnőm? És mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Tavaly alig hiányzott most meg folyamatosan, mióta suli van. Van hogy folyamatosan vagy hogy egy-egy napot. Nem a dogák miatt mert még volt olyan hogy csak a doga miatt bejött egy órára de elég szarul festett. Dogás napokon inkább még jön is hogy ne maradjon le, de mint említettem nem túl szép látvány, sápadt, kimerültnek tűnik, gyakran émelyeg, egyszer összecsuklott a lépcsőn a tanárok kaparták fel. De nem mondd semmit csak hogy nincs jól, biztos nem evett vagy keveset aludt ilyeneket talál ki. A tanárok küldték a suliorvoshoz nem volt hajlandó lemenni. De mintha nem is érdekelné az egész. Sokszor tőlem kérdezték a tanárok hogy mi van vele mert nem tudják. Mi lehet a baja?
2016. okt. 19. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akarja elmondja, ha nem akarja, akkor tartsd tiszteletben a magánélethez való jogát, és ne nyomozz! Egyébként lehetetlen ebből kitalálni.
2016. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves? Látta már orvos? Megfelelő a véreredménye? Nem alacsony a vasa? Nem fogyókúrázik? Rendben van a cukra? Vérnyomása? Jól lát? Rendben mennek otthon a dolgok vagy idegileg megviselheti, ha nem?


Ilyen és ezekhez hasonló kérdésekre nem ártana tudni a választ, hogy ötletelni tudjunk...

2016. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

16 mint én, sokszor mondta hogy kövér de nem hittem hogy komolyan gondolja egyáltalán nem az sőt..Egy ideje nem is említett iylen butaságot. látni a táblát van hogy nem látja az utóbbi időben, azt hittem csak a telefon miatt. De miért mit jelentenek ezek?

A vérnyomásáról megy ilyenekről pedig nem tudok, honnan tudnék? :/

2016. okt. 19. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan szinte barmi baja lehet az egyszeruen megoldhato verszegenysegtol, a szivbetegsegen, vagy epilepszian at az anorexiaig, depresszioig, vagy szorongsos zavarokig....
2016. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!