Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennapos hanyinger, mitol...

Mindennapos hanyinger, mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint egy hete minden nap hanyingerem van, egesz nap tart mar ahogy felkelek, ha nehezebb kajat eszek olyan mintha fel lennek puffadva es akkor erosebben van hanyingerem, van hogy undort erzek az etel irant sot minden irant, de amugy savam az sosincs, a gyomrom sem eg, terhes viszont nem vagyok, mert tesztet csinaltam mar, ja es meg annyi h ezek a hanyingerek elott nem reg honapokig fajt a fejem minden nap
2016. okt. 21. 19:53
 1/6 Sakura22 válasza:
Sok mindentől lehet ! Magnézium hiány,vérszegénység,cukorbetegség,alacsony vérnyomás,vérnyomás ingadozás ,ideg ki merültség ,folyadék hiány.
2016. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magneziumot szedek rendszeresen, napi 2L viz, a vernyomasom jo rendszeresen merem, cukorbeteg sem vagyok, a neurologus azt mondta tenzios fejfajasom van, de amint elmult a fejfajas elojott a minden napos hanyinger, a nyaram az csak az idegessegrol szolt, nem telt el nap hogy ne lettem volna az, amint megnyugodtam elojottek ezek nalam
2016. okt. 21. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Mostanaban fronthatas is van. Nem vagy ra erzekeny? Terhesseg lehet meg, de olvastam, hogy mar csinaltad. Biztonsag kedveert csinalj majd meg egyet valamikor.

Lehet verszegenyseg, vashiany vagy ez a rossz ido is.

2016. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Front erzekeny vagyok kislany korom ota, akkor is fajt a fejem vagy eppen a labam onnan tudtam mindig hogy idojaras valtozas lesz
2016. okt. 21. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy most ezert. 3as voltam
2016. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remelem csak azert
2016. okt. 21. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!