Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek piros pöttyök...

Mitől lehetnek piros pöttyök a bőrömön?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete arra ébredtem, hogy nagyon viszket a hátam.Annyira viszketett, hogy töröközővel tudtam csak megvakarni.Ez 2-3 éjszakán keresztül ment.Ez e tünet átment kiütésbe.Hirtelen megjelennek piros pöttyök, iszonyatosan viszketnek, pár óra múlva el is tűnnek. Inkább éjjel jönnek elő, és nappal el is múlik.Ágyi poloska kizárva!Inkább a hátamon és az oldalamon lesznek kiütések.Mi lehet ez?

2016. okt. 23. 20:20
 1/3 Sakura22 válasza:
Ez csak is allergia lehet!
2016. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsabenyka válasza:

Ha a lapockádon van leginkább, az glutén érzékenységre jellemző, bár akkor a felkar oldalsó része is kiütéses szokott lenni, sőt az el sem múlik gyorsan,olyan, mintha kicsit pattanásos lenne.


Miket ettél-ittál egész nap? A gluténre érzékenyek a sörtől is szenvednek. ( Én is az vagyok. )

2016. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sejtem mi a probléma.Hisztarin érzékenységet sejtek.HA hisztarinban dús ételt eszek pöttyös vagyok 4 óra múlva :( Ezt próbálom most tesztelni. Az este szőlőt ettem, attól is kiütésem lett.
2016. okt. 26. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!