Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek volt már emlőcisztáj...

Valakinek volt már emlőcisztája? (jó esetleg rosszindulatú)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. 1,5 hete kezdett el fájni a mellem és kiderült ciszta van benne. A doktornő azt mondta a 2 mellem közt lát elváltozást, illetve azt is elmondta, hogy lehet a fogamzásgátló miatt alakult ki.

Én ebben nem vagyok egészen biztos, max rásegített egy kicsit..

Azt is hozzá tette, hogy nagy az esély a műtétre.

Valamikor jövőhéten megyek ultrahangra és a nagybátyám mondta, hogy valószínűleg szövettani vizsgálat is lesz. Sajnos utána olvastam hogy van vékony és vastagtűvel történő... rettegek a tűtől, azután hogy megtudtam fájdalmas is..a rettegés már gyenge kifejezés arra amit érzek. Aki járt már hasonló cipőben mint én..mennyire fáj ez?

Illetve a műtét hogy zajlik? És minden más ami előtte és utána van..



2016. okt. 28. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Tele van a cicim cisztákkal évek óta. Időnként bedurrannak és fájnak, majd visszahúzódnak. Szóval egyszer nagyobbak, egyszer kisebbek, de mindig ott vannak sok éve...annyi a teendő velük, hogy fél évente UH-on ellenőriztetni kell őket.

Amúgy a tűbiopsziás mintavételtől ne félj, abszolút nem fáj, szinte észre sem veszed. Kb. 5 perc az egész!

2016. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egy borsó nagyságú zsírcsomó volt a mellemben, első válaszoló igazat mond , egyáltalán nem fáj a biopszia, én is rettegtem tőle, aztán csak néztem, hogy "ennyi volt?" :D

nekem ez a zsírcsomó a terhességem alatt felszívódott :)

2016. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a ciszta?

(Ha kicsi nem kell vele foglalkozni)

2016. okt. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha hasonlo mint a vervetel, akkor nemfogok belehalni abba az 5 percbe😂


Dió nagysagu.

2016. okt. 29. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
a vérvétel rosszabb :)
2016. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!