Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt halottam tüdőgyulladással...

Azt halottam tüdőgyulladással nem nagyon kell feküdni. Vese gyulladással pedig igen. Mivel sok vizelet távozik a másodikra gondoltam. Fő tünet bal oldalon középtájt fáj a hátam. Melyik lehet?

Figyelt kérdés
Egész nap a fokozott vizeletürítésen kivűl bajom nincs, félig fekvő helyzetben pihenve 1 2 óra után megfájdúl.

2016. okt. 28. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt nem hallottad, hogy ilyennel orvoshoz kell menni??
2016. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladással is feküdni kell.
2016. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a hülyeséggel nem kell feküdni, azt lábon is kihordhatod.
2016. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyapám azért (is) meg mert 90 évesen nem tudott felállni és tüdőgyulladást kapott a sok fekvéstől. Azt halottam akinek az van meleg szobában hason fekve is kell aludnia ha tud csak okot nem mondták. Orvos jogos. Este fáj reggel eldöntöm munka után orvos de napközben elmúlik sima izületi dolognak titulálom... Aztán pár nap szünet.
2016. okt. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!